yoreniz.com

 •  
 • Hakkımızda
 • Ödeme Koruma Sistemi
 • İnsan Kaynakları
 • Yardım
 • İletişim

  Hakkımızda

  yoreniz.com

  Varsay , e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, Ağustos 2013’de kuruldu.

  Varsay, teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini ve bilgi birikimi, tecrübesi ve gücü ile sürekli yenilenmektedir.

  Bu güçlü çalışma çerçevesinde, Varsay e-ticaret yatırımı olarak, 81 ilde binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan yöresel pazar platformu alışverişin yöresi adresi “yoreniz.com”u açtı.

  yoreniz.com; Kahvaltılıklardan, organik ürünlere, kuruyemişden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden binlerce ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. yoreniz.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

  Siz de alışverişin yöresel dünyasına katılabilir, binlerce ürün ve yüzlerce mağazanın olduğu yoreniz.com’da, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

  Yöreniz sizin lezzetiniz.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve bölgede yöresel e-ticaret sektörünün lideri olmak.

MİSYONUMUZ

Yöresel e-ticaret sektöründe hem müşterilere hem mağazalara yenilikçi hizmetler sunarak Türkiye yöresel e-ticaret sektörünün yeniden şekillendirilmesine öncülük etmek.

STRATEJİMİZ

Stratejik ortaklıklarla güçlü entegrasyona dayanan eko-sistemimizde, müşterilere Güven ve Kolaylık; mağazalara ise Destek ve Özen üzerine dayalı değer önerileri sunmaktır.

2013 yılında kurulan E-ticaret sektöründe de yıllardır hizmet veren Varsay, çeşitli sektörlere dayalı müşteri odaklı hizmetler sağlamakta olup yöreniz.com ile Türkiye’de Yöresel Ürünlerin üreticiden,çiftçiden,tedarikçiden müşterilerine ulaşmasında hizmet sağlamak amacıyla yöreniz.com’u kurmuştur.

Hizmet vermiş olduğumuz alanlarda yenilikleri takip edip uygun koşulları sağlamak, Sorumluluk bilinci ile müşteri memnuniyetini kazanmak, Öz değerlere bağlı,inançlara saygılı,müşterilerimize yakın,sosyal sorumluluk bilincine sahip, Alışveriş sürecinizi doğru analiz ederek hızlı şekilde sizlere talebinizi ulaştırmaktır.